مسیر – جهت نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم

مسیر – جهت: نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم خانواده بازیگران بازیگر خانواده اورژانس

گت بلاگز اخبار حوادث دستبرد به گاوصندوق عمه به‌خاطر کل‌ کل تلگرامی!

دختر نوجوان همراه پسر مورد علاقه‌اش درپی کل‌ کل در گروه تلگرامی، به گاوصندوق عمه‌اش دستبرد زد و با طلاهای سرقتی تصویر خودگرفته گرفت.

دستبرد به گاوصندوق عمه به‌خاطر کل‌ کل تلگرامی!

دستبرد به گاوصندوق عمه به خاطر کل کل تلگرامی!

عبارات مهم : تصویر

دختر نوجوان همراه پسر مورد علاقه اش درپی کل کل در گروه تلگرامی، به گاوصندوق عمه اش دستبرد زد و با طلاهای سرقتی تصویر خودگرفته گرفت.

به گزارش جام جم، چندی پیش زنی میانسال با حضور در دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران با طرح شکایتی از دزدی طلا و جواهراتش که بیش از 200میلیون تومان ارزش داشت، خبر داد.

با شکایت این زن، پرونده با دستور قضایی جهت ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد. شاکی به افسر تحقیق گفت: منزل ام در زعفرانیه هست. جهت چند روز به سفر رفتم و طلا و جواهراتم را در گاوصندوق منزل گذاشتم و کلید آن را با خود بردم. بعد از این که از سفر بازگشتم در گاوصندوق را بازکردم و متوجه شدم طلا و جواهراتم دزدی شده است هست. کلید گاوصندوق دراختیار خودم بود و نمی دانم این طلاها چطور دزدی شده است است.

دستبرد به گاوصندوق عمه به‌خاطر کل‌ کل تلگرامی!

تحقیقات جهت رازگشایی ازاین دزدی مشکوک ادامه داشت تا این که چند روز پیش شاکی با حضور در پلیس آگاهی اطلاعات جدیدی دراختیار پلیس قرار داد.

شاکی پرونده به افسر تحقیق گفت: چندروز پیش از طریق خانواده برادرم متوجه شدم دخترش فریب پسر مورد علاقه اش را خورده و همراه او نقشه دزدی از منزل ام را اجرا کرده است.

دختر نوجوان همراه پسر مورد علاقه‌اش درپی کل‌ کل در گروه تلگرامی، به گاوصندوق عمه‌اش دستبرد زد و با طلاهای سرقتی تصویر خودگرفته گرفت.

با این اطلاعات، دختر نوجوان بازداشت و جهت ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد.

متهم نوجوان به افسر تحقیق گفت: مدتی پیش به پیشنهاد یکی از دوستانم، عضو یک گروه تلگرامی شدم که دختران و پسران دانش آموز در آنجا عضو بودند. ارتباطم با آنها ادامه داشت تا در آن گروه با پسری 18 ساله دوست شدم. کم کم به هم علاقه مند شدیم و حتی قرار بود بعد از آخر دوره دبیرستان به خواستگاری ام بیاید و با هم ازدواج کنیم. در جریان عضویت در آن گروه مدام دوستانمان از کارهای عجیب و غریبی که انجام می دادند، تصویر های سلفی می گرفتند و در گروه منتشر می کردند. ولی من و پسر مورد علاقه ام فقط از خودمان و مکان های تفریحی که رفته بودیم، تصویر می گذاشتیم.

متهم نوجوان ادامه داد: حتی در یک روز که به ارتفاعات پایتخت کشور عزیزمان ایران رفته بودیم، اعضای گروه راجع به کارهایشان با ما حرف زدند و از شیرین کاری هایشان گفتند. یکی می گفت خودش را به شکل روح درآورده و خواهرش را از وحشت تا یک قدمی فوت برده هست. دیگری می گفت حساب پدرش را هک کرده و از آن پول برداشت کرده هست. آنها با این حرف هایشان ما را تحقیر می کردند.

دستبرد به گاوصندوق عمه به‌خاطر کل‌ کل تلگرامی!

متهم ادامه داد: آخر پسر مورد علاقه ام به من پیشنهاد کرد برویم از منزل ای دزدی کنیم. ابتدا قبول نکردم ولی جهت این که خودی نشان دهم پذیرفتم و نقشه دزدی طلاهای عمه ام را طراحی کردیم. تصمیم داشتیم بعد از دزدی و انتشار تصویر آن در گروه تلگرامی، طلاها را برگردانیم.

یک روز که عمه ام به منزل مان آمده بود، مخفیانه کلیدهایش را برداشتم. بیرون رفتم و آن را به پسر مورد علاقه ام دادم که او از همه کلیدها یک یدک ساخت و بازگرداند و آن را دوباره در کیف عمه ام گذاشتم. بعد در فرصتی مناسب و زمانی که او به سفری چند روزه رفته بود و کسی در منزل اش نبود، تصمیم به اجرای نقشه دزدی گرفتیم. بعد از اجرای نقشه از طلا و جواهرات تصویر گرفتیم و در گروه تلگرامی منتشر کردیم. قرار بود، بعد از چند روز طلاها را بازگردانیم ولی پسر مورد علاقه ام که طلاها در دست او بود، آن را بازنگرداند. چند روز پیش نیز که خواهرم به طور اتفاقی عضو گروه تلگرامی مان شد، تصویر های سلفی مرا با طلاهای سرقتی دید و ماجرا را به خانواده ام گفت و عنوان لو رفت. اشتباه کردم و قصد دزدی نداشتم.

دختر نوجوان همراه پسر مورد علاقه‌اش درپی کل‌ کل در گروه تلگرامی، به گاوصندوق عمه‌اش دستبرد زد و با طلاهای سرقتی تصویر خودگرفته گرفت.

با اعتراف های دختر نوجوان، همدست او نیز شناسایی و بازداشت شد. پسر جوان با انتقال به پلیس آگاهی به افسر تحقیق گفت: ابتدا می خواستیم حال افراد گروه تلگرامی مان را بگیریم و وانمود کنیم ما هم می توانیم کاری عجیب انجام دهیم و تصویر و فیلم آن را به آنها نشان دهیم تا تحقیرمان نکنند. کارمان که تمام شد، برق طلاها چشمانم را گرفت و آنها را در منزل پنهان کردم و به دختر مورد علاقه ام تحویل ندادم.

با توجه به این که شاکی رضایت خود را نسبت به دختر نوجوان اعلام داده بود، جهت پسر 18 ساله قرارقانونی صادر شد. طلاهای سرقتی از منزل او کشف و تحویل مالباخته شد.

دستبرد به گاوصندوق عمه به‌خاطر کل‌ کل تلگرامی!

واژه های کلیدی: تصویر | نوجوان | تحقیقات | گاوصندوق | دختر مورد علاقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz