مسیر – جهت نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم

مسیر – جهت: نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم خانواده بازیگران بازیگر خانواده اورژانس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آیا خطر محرومیت استقلال را ترساندن می‌کند؟

انتشار نامه ۱۲ روز پیش شرکت لیگ به کلوب استقلال در رسانه‌ها با تقویت شائبه محرومیت آبی‌های پایتخت از رقابت‌های آسیایی همراه شده است است. 

آیا خطر محرومیت استقلال را ترساندن می‌کند؟

آیا خطر محرومیت استقلال را ترساندن می کند؟

عبارات مهم : رضایی

انتشار نامه ۱۲ روز پیش شرکت لیگ به کلوب استقلال در رسانه ها با تقویت شائبه محرومیت آبی های پایتخت از مسابقه های آسیایی همراه شده است هست.

به گزارش ایسنا، سوم مرداد ماه حیدر بهاروند مدیر شرکت لیگ طی نامه ای به سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال، با اشاره به سه مساله اعلام کرد که در صورت حل نشدن این مشکلات، احتمالا مجوز آسیایی استقلال لغو خواهد شد و این تیم نمی تواند در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود.

آیا خطر محرومیت استقلال را ترساندن می‌کند؟

سه توصیه مد نظر، اول راجع به قرارداد هلمکه بازیکن سابق استقلال بود که در دوره سرمربی گری قلعه نویی به استقلال آمد ولی خیلی سریع مصدوم شد و قراردادش با آبی ها فسخ شد. ظاهرا استقلالی ها این مساله را حل کرده اند.

دومین توصیه مورد اشاره توسعه فوتبال جوانان بود که این مساله هم حل شده است است ولی آخرین مساله، یعنی شکایت کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان از استقلال هنوز حل نشده و استقلال ۲۵ روز وقت دارد تا این پول را پرداخت کند. مسئولان استقلال در تلاشند که پول تیموریان را از طریق مطالبات خود که نزد شرکت لیگ هست، پرداخت کنند و در این میان معتقدند کاوه رضایی مطالبه ای از این کلوب ندارد.

انتشار نامه ۱۲ روز پیش شرکت لیگ به کلوب استقلال در رسانه‌ها با تقویت شائبه محرومیت آبی‌های پایتخت از رقابت‌های آسیایی همراه شده است است. 

در کل بعید به نظر می رسد که استقلال در خطر محرومیت باشد و تنها توصیه دلواپس کننده جهت آبی ها این است که این تیم هنوز به بازیکنانش پرداختی نداشته است.

واژه های کلیدی: رضایی | استقلال | استقلال | مدیرعامل استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz