مسیر – جهت نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم

مسیر – جهت: نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم خانواده بازیگران بازیگر خانواده اورژانس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازداشت «حسین هدایتی» به علت عجز از تودیع وثیقه

وکیل مدافع حسین هدایتی گفت: موکلم به علت عجز از تودیع وثیقه و به مدت یک ماه و نیم در زندان است. 

بازداشت «حسین هدایتی» به علت عجز از تودیع وثیقه

بازداشت «حسین هدایتی» به علت عجز از تودیع وثیقه

عبارات مهم : زندان

وکیل مدافع حسین هدایتی گفت: موکلم به علت عجز از تودیع وثیقه و به مدت یک ماه و نیم در زندان هست.

داریوش علیخانی در گفت وگو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد: موکلم با قرار بازداشت موقت در زندان نیست. جهت او قرار وثیقه صادر شد و به علت عجز از تودیع وثیقه اکنون در زندان است.

وی افزود: وثایق سابق در پرونده موجود است و اخیرا هم بازپرس شعبه اول دادسرای جرایم پولی و بانکی قرار وثیقه را شدت یافتن کرده هست. ما به شدت یافتن قرار اعتراض کردیم لیکن از نظر ما وجاهت قانونی ندارد و به همین علت پرونده با اعتراض ما به یکی از محاکم کیفری ارسال شده است است.

بازداشت «حسین هدایتی» به علت عجز از تودیع وثیقه

علیخانی با بیان این که عنوان پرونده در رابطه با بانک سرمایه و بدهی موکلم به این بانک هست، گفت: عنوان پرونده کیفری نیست بلکه ناشی از رابطه مدنی و حقوقی است.

وی یادآور شد: موکلم جهت بازپرداخت بدهی اش بارها مراجعه کرد و بخشی از آن را به صورت حواله و نقدی پرداخت کرد و الباقی را از طریق تهاتر با بانک توافق کرده بود که پرداخت کند ولی این توافق به نتیجه نرسید.

وکیل مدافع حسین هدایتی گفت: موکلم به علت عجز از تودیع وثیقه و به مدت یک ماه و نیم در زندان است. 

علیخانی ضمن تقدیر از مقامات قضایی جهت پیگیری عادلانه به این پرونده گفت: موکلم هیچ سوء نیتی ندارد و پرونده اش در دادسرا در حال پیگیری است و نهایتا دادگاه تعیین وظیفه می کند.

وی در آخر ضمن تکذیب اعداد و ارقام مطرح شده است در بعضی رسانه ها در خصوص این پرونده گفت: خبر سازی ها دادرسی عادلانه را تحت الشعاع قرار می دهد لیکن مرجع قضایی در فضایی آرام و به دور از حاشیه سازی های کاذب و خلاف واقع می تواند تصمیم قاطع و دقیقی اتخاذ کند و موکلم به عنوان فعال صنعتی، تولیدی و اقتصاد،ی تسهیلات را جهت تولید و ساخت و ساز و اشتغال آفرینی به کار برده و مصرف شخصی نداشته است.

واژه های کلیدی: زندان | پرونده | بازداشت | علیخانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz