مسیر – جهت نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم

مسیر – جهت: نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم خانواده بازیگران بازیگر خانواده اورژانس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خادم باید به کارش ادامه دهد ، تعیین وظیفه کی‌روش بعد از جام جهانی

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش با تاکید بر اینکه اوضاع کی‎روش بعد از جام جهانی باید همان وقت مطرح و بررسی شود، گفت: خداحافظی از اختیارات وی و فدراسیون فوتب

خادم باید به کارش ادامه دهد ، تعیین وظیفه کی‌روش بعد از جام جهانی

تعیین وظیفه کی روش بعد از جام جهانی/خادم باید به کارش ادامه دهد

عبارات مهم : برنامه

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش با تاکید بر اینکه اوضاع کی‎روش بعد از جام جهانی باید همان وقت مطرح و بررسی شود، گفت: خداحافظی از اختیارات وی و فدراسیون فوتبال هست.

به گزارش مهر، محمدرضا داورزنی با حضور در آخرین روز رقابتهای اسکی قهرمانی آسیا در جمع خبرنگاران در خصوص استعفای رسول خادم گفت: با استعفای خادم موافقت نکرده ایم. ایشان باید سخت به کارشان ادامه دهد. بحثی هم که ایشان در مورد آن صحبت کرده اند بحثی است که در ۳۵ سال گذشته با آن مواجه بوده ایم. شاید در میدان ها و رشته های متفاوت نزدیک به ۲۴۵ بار با رژیم اشغالگر قدس مواجه شده است ایم ولی اینکه این بحث ها چگونه دنبال شود نباید در اینترنت و رسانه ای پیگیری شود.

وی در این رابطه ادامه داد: منافع ملی کشور مهمتر از هرچیز است ما باید شرایطی را فراهم کنیم که به این عنوان توجه شود. می توان با هماهنگی و تدبیر دستگاه های بالادستی، شورای امنیت ملی و سایر نهادهای ذیربط شرایطی ایجاد کرد که حقی از کشورمان تضییع نشود.

خادم باید به کارش ادامه دهد ، تعیین وظیفه کی‌روش بعد از جام جهانی

داورزنی یادآور شد: باید با حفظ پایبندی بر اصول و ارزش های کشورمان و آرمانهایی که داریم، تدبیر بیندیشیم تا خدای نکرده شرایطی فراهم نشود که عزت کشورمان زیر پرسش برود یا شرایطی فراهم شود که منافع ملی زیر پرسش برود و بایستی این شرایط را با تدبیر پیش ببریم.

معاون وزیر ورزش با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان چند ماهی است که این عنوان را پیگیری می کند، خاطرنشان کرد: وزارت ورزش به دنبال این است تا با تدبیر شرایطی را فراهم کند که از حق خود در میادین بین المللی دفاع کند و از راهکارهای مختلفی استفاده می کنیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش با تاکید بر اینکه اوضاع کی‎روش بعد از جام جهانی باید همان وقت مطرح و بررسی شود، گفت: خداحافظی از اختیارات وی و فدراسیون فوتب

وی تاکید کرد: بیگانگانی هم که بر شیپور این عنوان می دمند و بر طبل می کوبند، دنبال این نیستند که مسئله ورزش کشور ما را حل کنند یا به منافع ملی ما پایدار باشند. مطمئن باشید هنگامی که از شبکه های بیگانه و ضد انقلاب بعضی حرف ها را می شنویم بعد حتما باید تلاش کنیم با تدبیر منافع کشور و ورزشکارانمان حفظ شود تا با هماهنگی دستگاه های بالادستی و با حفظ آرمانها با تدبیر بهتری پیش برویم .

داورزنی در خصوص بحث خداحافظی کی روش بعد از جام جهانی گفت: اولویت فعلی ما آمادگی تیم ملی جهت حضور در جام جهانی است و هرآنچه کی روش و فدراسیون فوتبال برنامه ریزی کرده اند، تدارک می بینیم. ورود به این بحث ها که کی روش بعد از جام جهانی چه می کند به همان بعد از جام جهانی باز می گردد و از اختیارات خود ایشان و فدراسیون فوتبال است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر خواهش من از همه رسانه ها این است که به این عنوان نپردازند بلکه پیگیر فراهم شدن حضور قدرتمندانه تیم ملی در روسیه باشند، یادآور شد: برگزاری بازی های تدارکاتی و حمایت جدی از تیم ملی و برنامه های فدراسیون فوتبال از مهمترین پرسشها امروز است.

خادم باید به کارش ادامه دهد ، تعیین وظیفه کی‌روش بعد از جام جهانی

معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین در خصوص حضور شعبانی بهار در انتخابات فدراسیون تیر و کمان گفت: این حق ایشان است که در انتخابات شرکت کند. اعضای مجمع باید تشخیص دهند که به چه کسی رای دهند. تعداد زیادی از افراد هم جهت این رشته المپیکی کاندیدا شده است اند. دوست عزیزمان آقای شعبانی بهار هم علاقه داشتند که جهت شرکت در انتخابات عضویت کنند و مجمع تصمیم می گیرد به کدام رویکرد و برنامه رای دهد. ما نیز از این تصمیم حمایت خواهیم کرد.

وی در همین رابطه تاکید کرد: اینکه تصور شود شعبانی بهار از وزارتخانه کاندیدا شده است و وزارت ورزش از وی حمایت کرده هست، اصلا درست نیست. ما ۲۰ مجمع در دو سه ماه گذشته برگزار کرده ایم و همه به روند منطقی مجامع باز می گردد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش با تاکید بر اینکه اوضاع کی‎روش بعد از جام جهانی باید همان وقت مطرح و بررسی شود، گفت: خداحافظی از اختیارات وی و فدراسیون فوتب

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا داورزنی همچنین در خصوص حضور ناطق نوری در یکی از اتاق های فدراسیون بوکس تصریح کرد: من نمی دانم آیا دوستان اینقدر به این بحث می پردازند. شرایطی را که می بینیم این است که ناطق نوری ۲۸ سال در بوکس کشور زحمت کشیده هست، خودشان اعلام کردند که می خواهند مسئولیت بوکس به فرد دیگری واگذار شود و ما هم در اساسنامه دیدیم و ایشان را به علت زحمات زیادی که جهت بوکس کشیده اند به عنوان مدیر افتخاری منصوب کردیم. طبیعی است که ناطق نوری امکاناتی را در فدراسیون بوکس فراهم کرده اند، اولا باید به وی احترام بگذاریم اینکه ایشان از یک دفتری در فدراسیون در طول روز چند ساعتی استفاده می کنند نباید به عنوان یک پوئن منفی قلمداد شود بلکه به عنوان یک پوئن مثبت هم می شود قلمداد کرد که ضمن حفظ حرمت یک پیشکسوت که بوکس را بعد از انقلاب احیا کرد در فدراسیون حضور دارند.

داورزنی گفت: ناطق نوری در برنامه ریزی و تصمیمات فدراسیون نقشی ندارد و فقط اگر مورد نیاز باشد مشورت می دهد. ثوری و همکاران برنامه های خودشان را دارند. این حضور اتفاقا می تواند هم افزایی داشته باشد و به برنامه ریزی بهتر کمک می کند. باید به کسوت و موی سفید ایشان احترام بگذاریم و تا زمانی که احساس کنند حضور داشته باشند و نقشی را ایفا کنند باید به این خواسته احترام بگذاریم.

خادم باید به کارش ادامه دهد ، تعیین وظیفه کی‌روش بعد از جام جهانی

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در خصوص بحث انتقال محل فدراسیون بوکس به مجموعه ورزشی انقلاب عنوان کرد: به بعضی فدراسیون ها از جمله بوکس اعلام کرده ایم که محل فدراسیون ارزش در نزدیک ترین جا به تمرینات ارزش باشند، مثل فدراسیون بسکتبال.

داورزنی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار مهر در خصوص گزینش ناصر طالبی به عنوان نایب مدیر فدراسیون بوکس مطرح شد، گفت: فدراسیون بوکس این پیشنهاد را داده است و در حال حاضر روند بررسی و صدور حکم وی در حال طی شدن است.

معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین در خصوص میزبانی کشور عزیزمان ایران در رقابتهای آسیایی اسکی عنوان کرد: سیاست وزارت ورزش و جوانان این است که شرایطی را فراهم کند تا ورزشکاران کشورهای متفاوت در رشته های متفاوت به کشور عزیزمان ایران سفر کنند. یکی از دستاوردهای ما زبان یکسان ملتهاست که ملتهای متفاوت با ورزشکارانشان به کشور ما بیایند و امنیت، فرهنگ، شرایط و امکاناتمان را به سایر کشورها نشان دهیم. در اسکی آلپاین بزرگسالان این امکان فراهم شده است تا بعضی کشورها بیایند و امکانات ما را ببینند.

وی ادامه داد: یکی از شاخص های موفقیت این است که چنین میزبانی هایی اتخاذ شود. امسال با همت خانواده اسکی و به خاص خانواده دربندسر این اتفاق افتاد. خوشبختانه امکانات به مراتب بهتر از قبل شده است و نزدیک به استانداردهای جهانی شده است ایم. سیاست ما این است که امکانات در شمشک و دیزین که قدیمی تر هستند نیز تجهیز کامل شود. ما با این میزبانی ها خبر صلح و دوستی و عزت کشور عزیزمان ایران را به دنیا اعلام می کنیم و تبلیغات گسترده ای را در پی دارد.

داورزنی در خصوص شرایط اسکی کشور عزیزمان ایران و عدم پیشرفت ورزشکاران گفت: چند سالی است که شرایط آب و هوایی به گونه ای است که امکان تمرین و مسابقه های نیست. خوشبختانه امسال در یک ماه گذشته چند مرحله بارندگی خوب شاهد بودیم. ای عنوان کمک کرد تا جهت این میزبانی به مسئله نخوریم و اسکی بازان داخلی هم کمک کردند. توصیه ای که باید به آن توجه شود این است که جهت حضور موفق در مسابقات، حضور و تمرین مداوم اسکی بازان مورد نیاز هست. آن قسمتی که در داخل کشور جهت تمرین وجود دارد باید به روز رسانی شود و حور در کمپ های بین المللی و استاندارد هم مورد نیاز هست. اگر دقت کنید اکثر کشورهایی که در اسکی قهرمان المپیک می شوند افرادی از کشورهایی هستند که مدام تمرین می کنند و شرایطشان متفاوت است.

معاون وزیر ورزش در آخر گفت: از همه برنامه های فدراسیون اسکی حمایت می کنیم طبیعی است که قسمتی از منابع به وسیله دولت و قسمتی به وسیله حامیان مالی تامین می شود. من مطمئنم اگر امکانات فراهم شود خود مردم هم انگیزه سرمایه گذاری دارند.

واژه های کلیدی: برنامه | داورزنی | جام جهانی | جام جهانی | برنامه ریزی | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz