مسیر – جهت نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم

مسیر – جهت: نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم خانواده بازیگران بازیگر خانواده اورژانس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انتظار نداشتم به خاطر برانکو محرومم کنند/ هرگز ضربه‌ای به بازیکن حریف نزدم ، جپاروف

هافبک استقلال از محرومیت خود شوکه شده است و می‌گوید هرگز خطای شدیدی روی بازیکن استقلال خوزستان انجام نداده است.

انتظار نداشتم به خاطر برانکو محرومم کنند/ هرگز ضربه‌ای به بازیکن حریف نزدم ، جپاروف

جپاروف: انتظار نداشتم به خاطر برانکو محرومم کنند/ هرگز ضربه ای به بازیکن حریف نزدم

عبارات مهم : برخورد

هافبک استقلال از محرومیت خود شوکه شده است و می گوید هرگز خطای شدیدی روی بازیکن استقلال خوزستان انجام نداده است.

به گزارش ورزش سه، سرور جپاروف امروز به علت خطای شدید به روی بازیکن استقلال خوزستان تا اطلاع ثانونی محروم شده است است و کلوب استقلال در آستانه بازی حساس برابر سایپا عالی ترین بازیکن خود از اول فصل را در اختیار نخواهد داشت.

انتظار نداشتم به خاطر برانکو محرومم کنند/ هرگز ضربه‌ای به بازیکن حریف نزدم ، جپاروف

سرور جپاروف که از این محرومیت ناراحت به نظر می رسد در این باره به ورزش سه گفت: این حکم باور کردنی نیست چون من اصلا ضربه ای نزدم. در آن صحنه بازیکن حریف تعادلش را از دست داد و به زمین افتاد. من نتوانستم خود را کنترل کنم و به او برخورد کردم. نه عمدی در کارم بود و نه برخورد شدیدی داشتم.

او ادامه داد: اصلا در شخصیت فوتبال من نیست که بخواهم بازیکنی را از عمد بزنم و اصلا چنین کاری را در عمر فوتبالم انجام نداده ام. من هر لحظه به سلامت بازیکن حریف اهمیت می دهم و این صحنه هم برخورد شدیدی بین ما اتفاق نیفتاد.

هافبک استقلال از محرومیت خود شوکه شده است و می‌گوید هرگز خطای شدیدی روی بازیکن استقلال خوزستان انجام نداده است.

هافبک استقلال در ادامه با انتقاد از حکم کمیته انضباطی گفت: پرسش من از کسانی که من را محروم کرده اند این است که اگر من خطای شدید کرده ام بازیکن حریف چطور تا آخر بازی بدون مسئله بازی کرد. من هرگز برخورد شدیدی با بازیکن استقلال خوزستان نداشتم.

جپاروف در آخر گفت: شنیدم که سرمربی پرسپولیس به محروم نشدن من اعتراض کرده است و فکر می کنم محرومیت من به خاطر این فشارها بوده هست. اصلا انتظار نداشتم کمیته انضباطی به خاطر بیانات سرمربی پرسپولیس من را محروم کند و امیدوارم این حکم لغو شود چون این محرومیت حق من نیست.

واژه های کلیدی: برخورد | بازیکن | خوزستان | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz