مسیر – جهت نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم

مسیر – جهت: نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم خانواده بازیگران بازیگر خانواده اورژانس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات موقعیت‌هایمان از استقلال زیاد بود/ بد موقع گل مساوی را خوردیم ، نمازی

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اعتقاد است تیمش بازی خوبی را برابر استقلال به نمایش گذاشته و فرصت‌های گلزنی بیشتری را نسبت به تیم مهمان روی دروازه حریف ایجاد ک

موقعیت‌هایمان از استقلال زیاد بود/ بد موقع گل مساوی را خوردیم ، نمازی

نمازی: موقعیت هایمان از استقلال زیاد بود/ بد موقع گل مساوی را خوردیم

عبارات مهم : بازیکن

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان اعتقاد است تیمش بازی خوبی را برابر استقلال به نمایش گذاشته و وقت های گلزنی بیشتری را نسبت به تیم مهمان روی دروازه حریف ایجاد کرده است.

به گزارش ایسنا، امید نمازی بعد از تساوی دو بر دو برابر استقلال در هفته دوم لیگ برتر، اظهار کرد: بازی خوبی را دو تیم به نمایش گذاشتند. روی دو اشتباه فردی گل خوردیم و در ادامه کارت قرمز کار ما را سخت کرد.

موقعیت‌هایمان از استقلال زیاد بود/ بد موقع گل مساوی را خوردیم ، نمازی

وی افزود: موقعیت های خوبی روی دروازه استقلال ایجاد کردیم و وقت های ما نسبت به آبی های پایتخت زیاد بود. فکر می کنم آخرهای بازی می توانستیم به گل برتری دست پیدا کنیم، باید روی ضربات آخرمان دقت بیشتری داشته باشیم.

نمازی اضافه کرد: تیم ما فلسفه و تاکتیک خاصی دارد و از هر بازیکنی که به کار این فلسفه بیاید را استفاده خواهیم کرد. با از دست دادن تبریزی باید به دنبال جایگزین او باشیم و در خط دفاع نیز بازیکنانی را جذب کنیم لیکن در این پست کمبود داریم البته بازیکنان جوان زیادی روی نیمکت داریم که آماده استفاده از وقت هایی هستند که به آنها خواهیم داد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اعتقاد است تیمش بازی خوبی را برابر استقلال به نمایش گذاشته و فرصت‌های گلزنی بیشتری را نسبت به تیم مهمان روی دروازه حریف ایجاد ک

او راجع به مصدومیت رضا حبیب زاده نیز گفت: آخرین اطلاعی که از اوضاع او دارم این است که شرایط خوبی ندارد و ما جهت او دعا خواهیم کرد تا هر چه سریعتر سلامتی اش را به دست بیاورد.

به گزارش ایسنا، امید نمازی در نشست خبری بعد از تساوی تیمش برابر استقلال گفت: ما از اول می دانستیم که برابر تیم استقلال بازی مشکل پیش رو داریم. ما در نیمه اول تلاش کردیم که بازی منطقی ارائه دهیم و توانستیم به گل برسیم ولی در ادامه در برابر یک اشتباه گل تساوی را دریافت کردیم. آسیب دیدن رضا حبیب زاده در این بازی یک مقدار از انسجام تیم ما کاست و نبودن مرتضی تبریزی در این ناهماهنگی بی تاثیر نبود ولی توانستیم به بازی برگردیم و گل دوم را وارد دروازه استقلال کنیم. متاسفانه در ادامه نتوانستیم انرژی مورد نیاز را داشته باشیم و تیم استقلال بازی را در دست گرفت و توانست به گل دوم برسد. در کل از بازیکنان تیمم راضی هستم. آنها بعد از گرفتن کارت قرمز توانستند 15 دقیقه برابر تیم استقلال مقاومت کنند و گل نخورند و در نهایت توانستند حداقل امتیاز را از این مسابقه کسب کنند.

او در مورد عملکرد قاسم حدادی فر اظهار کرد: حدادی فر بازیکن باتجربه و خوبی است و در زمین بسیار می تواند به ما کمک کند. در لحظاتی که این بازیکن در بازی انرژی خود را از دست می دهد باید بقیه بازیکنان این کمبود را جبران کنند. من فکر می کنم خلاءهایی که در این بازی به وجود آمد به این خاطر بود که بازیکنان دیگر نتوانستند کمبود انرژی حدادی فر را در جریان بازی جبران کنند. من از قاسم حدادی فر راضی هستم، طبیعتا هنگامی که ما با این سیستمی که بازی می کنیم در وسط زمین جای خالی بسیار دیده می شود و بازیکنان هافبک باید این جای خالی را پر کنند، بازیکنان بال در این اوضاع باید به قاسم حدادی فر کمک کنند و باید جاهای خالی را پر کنند.

موقعیت‌هایمان از استقلال زیاد بود/ بد موقع گل مساوی را خوردیم ، نمازی

نمازی در ضرب دیدگی رضا حبیب زاده، گفت: تا آنجا که من خبر دارم این بازیکن از ناحیه فک دچار ضرب دیدگی شدید شده است و تا مدت زیادی از میادین دور خواهد بود. امیدواریم که هر چه سریعتر این بازیکن شرایط بازی را به دست آورد و بتواند به تیم ما کمک کند.

او در مورد عملکرد محسن مسلمان در این بازی، اظهار کرد: من از عملکرد محسن مسلمان در طی این دو هفته کاملا راضی هستم، او باید در پیدا کردن فضا جهت ایجاد خلق موقعیت زیاد تلاش کند چون هنگامی که توپ زیر پای مسلمان می آید بسیار می تواند تعیین کننده باشد و به تیم حریف ضربه بزند. معمولا تیم های حریف روی بازیکنان بازیسازی مثل محسن مسلمان تاکید دارند و تلاش می کنند که راه ها را جهت امثال این بازیکنان ببندند. مسلمان هم باید در برابر این تاکتیک تلاش بیشتری کند و جهت خودش فضاهای بیشتری ایجاد کند تا بتواند خلق موقعیت کند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اعتقاد است تیمش بازی خوبی را برابر استقلال به نمایش گذاشته و فرصت‌های گلزنی بیشتری را نسبت به تیم مهمان روی دروازه حریف ایجاد ک

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان، گفت: ما مثل بازی گذشته مجبور به تعویض اضطراری شدیم و در بد موقعی گل مساوی را دریافت کردیم یعنی در زمانی که توپ و میدان در اختیار ما بود و پاس اشتباه بازیکن ما باعث شد که استقلال ضد حمله ایجاد کند و بتواند گل مساوی را به ثمر برساند.

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | بازیکنان | محسن مسلمان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz