مسیر – جهت نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم

مسیر – جهت: نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم خانواده بازیگران بازیگر خانواده اورژانس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات احتمال برگزاری جام جهانی فرنگی در فروردین ماه ، چراغ سبز اتحادیه جهانی به ایران

بدنبال ترساندن فدراسیون کشتی مبنی بر حضور نیافتن در مسابقه های جام جهانی کشتی آزاد در آمریکا بدلیل تعویق جام جهانی کشتی فرنگی در ایران،احتمال موافقت اتحادیه جها

احتمال برگزاری جام جهانی فرنگی در فروردین ماه ، چراغ سبز اتحادیه جهانی به ایران

چراغ سبز اتحادیه جهانی به ایران/ احتمال برگزاری جام جهانی فرنگی در فروردین ماه

عبارات مهم : ایران

بدنبال ترساندن فدراسیون کشتی مبنی بر حضور نیافتن در مسابقه های جام جهانی کشتی آزاد در آمریکا بدلیل تعویق جام جهانی کشتی فرنگی در ایران،احتمال موافقت اتحادیه جهانی با پیشنهاد کشور عزیزمان ایران قوت گرفت.

به گزارش ایسنا، بعد از آنکه اتحادیه جهانی کشتی در تصمیمی غیرمنطقی و بدلیل درخواست کشورهای اروپایی، مسابقه های جام جهانی کشتی فرنگی در اهواز را از اردیبهشت ماه به آذرماه سال آینده موکول کرد، فدراسیون کشتی اعلام کرد قصدی جهت حضور در جام جهانی کشتی آزاد آمریکا ندارد.

از آنجا که مسابقه های قهرمانی اروپا در فاصله کمی با مسابقه های جام جهانی کشتی فرنگی برگزار می شود، کشورهای اروپایی از جمله روسیه از اتحادیه جهانی درخواست کردند مسابقه های جام جهانی کشتی فرنگی را به تعویق بیندازد تا کشورهای اروپایی حاضر در این مسابقه ها بتوانند با قدرت در مسابقه های قهرمانی اروپا حاضر شوند.

احتمال برگزاری جام جهانی فرنگی در فروردین ماه ، چراغ سبز اتحادیه جهانی به ایران

اما فدراسیون کشتی نیز در پیشنهادی به اتحادیه جهانی اعلام کرد حاضر است دو روز قبل یا بعد از جام جهانی کشتی آزاد که فروردین ماه در آمریکا برگزار می شود، این مسابقه ها را در اهواز میزبانی کند که اتحادیه جهانی کشتی با این پیشنهاد در ابتدا مخالفت کرد و کشور عزیزمان ایران نیز متعاقبا اعلام کرد با این اوصاف در جام جهانی کشتی آزاد شرکت نمی کند.

بدلیل اهمیت حضور کشور عزیزمان ایران در جام جهانی کشتی آزاد آمریکا جهت هر چه کیفی تر شدن این مسابقه ها، اتحادیه جهانی کشتی نام کشور عزیزمان ایران را از لیست 8 کشور شرکت کننده در مراسم قرعه کشی خط نزد تا کشور عزیزمان ایران با آمریکا،ژاپن و گرجستان همگروه شود.

بدنبال ترساندن فدراسیون کشتی مبنی بر حضور نیافتن در مسابقه های جام جهانی کشتی آزاد در آمریکا بدلیل تعویق جام جهانی کشتی فرنگی در ایران،احتمال موافقت اتحادیه جها

بر اساس بعضی اخبار شنیده شده، ظاهرا مسئولان اتحادیه جهانی قول حضور کشور عزیزمان ایران در جام جهانی کشتی آزاد را گرفته اند و در برابر قصد دارند با پیشنهاد کشور عزیزمان ایران جهت میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی در فروردین ماه موافقت کنند.

واژه های کلیدی: ایران | فرنگی | آمریکا | مسابقه | جام جهانی | فروردین ماه | اتحادیه جهانی کشتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz