مسیر – جهت نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم

مسیر – جهت: نیروهای اورژانس مهران مدیری مراسم ختم خانواده بازیگران بازیگر خانواده اورژانس

موقعیت‌هایمان از استقلال زیاد بود/ بد موقع گل مساوی را خوردیم ، نمازی

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اعتقاد است تیمش بازی خوبی را برابر استقلال به نمایش گذاشته و فرصت‌های گلزنی بیشتری را نسبت به تیم مهمان روی دروازه حریف ای..

ادامه مطلب

بازداشت «حسین هدایتی» به علت عجز از تودیع وثیقه

وکیل مدافع حسین هدایتی گفت: موکلم به علت عجز از تودیع وثیقه و به مدت یک ماه و نیم در زندان است.  بازداشت «حسین هدایتی» به علت عجز از..

ادامه مطلب

ایران – سیرالئون فردا برگزار می شود

بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران طبق برنامه قبلی در ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار می‌شود. ایران – سیرالئون فردا..

ادامه مطلب

خادم باید به کارش ادامه دهد ، تعیین وظیفه کی‌روش بعد از جام جهانی

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش با تاکید بر اینکه اوضاع کی‎روش بعد از جام جهانی باید همان وقت مطرح و بررسی شود، گفت: خداحافظی از اختیارات وی و فدراس..

ادامه مطلب

احتمال برگزاری جام جهانی فرنگی در فروردین ماه ، چراغ سبز اتحادیه جهانی به ایران

بدنبال ترساندن فدراسیون کشتی مبنی بر حضور نیافتن در مسابقه های جام جهانی کشتی آزاد در آمریکا بدلیل تعویق جام جهانی کشتی فرنگی در ایران،احتمال موافقت ا..

ادامه مطلب

۶ ماه محرومیت جهت علیرضا کریمی ، کشتی کشور عزیزمان ایران تعلیق نشد

با تلاش های انجام شده است از سوی فدراسیون کشتی، خطر تعلیق کشتی کشور عزیزمان ایران موقتا برطرف شد ولی علیرضا کریمی به مدت ۶ ماه از حضور در میادین محروم شد. ..

ادامه مطلب

استقلال خواستار دخالت فیفا جهت حل مسئله میزبانی است / ادعای سایت سعودی

سایت عربستانی مدعی شد که فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران در حال مکاتبه با مدیر فیفا است تا مسئله میزبانی با نماینده عربستانی را حل کند. ..

ادامه مطلب

دوری سه هفته‌ای از مسابقه های ، قرارداد کوتینیو با بارسلونا امضا شد

به گزارش ایلنا، فیلیپ کوتینیو لحظاتی قبل در حضور رسانه ها و خبرنگاران در محل کلوب بارسلونا و در حضور بارتومئو، مدیر کلوب آبی اناری قرارداد خود را با بارسلونا ام ..

ادامه مطلب

انتظار نداشتم به خاطر برانکو محرومم کنند/ هرگز ضربه‌ای به بازیکن حریف نزدم ، جپاروف

هافبک استقلال از محرومیت خود شوکه شده است و می‌گوید هرگز خطای شدیدی روی بازیکن استقلال خوزستان انجام نداده است. جپاروف: انتظار نداشتم به خاطر برانک..

ادامه مطلب

هنوز قشقایی از یادمان نرفته است/ بادران را دست کم نمی‌گیریم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به دیدار جام حذفی تیمش برابر بادران گفت: بازی خطرناکی پیش روی ما است.  برانکو: هنوز قشقایی از یادمان نرفته ..

ادامه مطلب